top of page

Hakkımızda

UMT_0005 - Kopya.JPG

1989 yılında kurulan merkezimiz halen, uzman doktorları, deneyimli personeliyle hizmet vermektedir. Tıp ahlakı ve kurumsal toplumsal sorumluluk içerisinde, hasta haklarına saygılı, şeffaf, bilgilendirici, dürüst ve güvenilir olmayı temel prensip olarak kabul ettik.  SGK yanısıra özel banka ve sigortalarla anlaşmalıyız.  Evde tıbbi hizmetlerin yanısıra merkezimizde İlaç raporları, 65 yaş üzeri akıl sağlığı, sürücü ve amatör denizci belgesi raporu verilmek; Portör, işçi sağlığı taramaları ve işe giriş muayeneleri yapılmaktadır. Kadromuzdaki uzman doktorlar, diş doktoru, diyetisten, psikolog ve estetisyenlerimiz estetik amaçlı  diş beyazlatma, imlant, lamine uygulama, zayıflama, lazer epilasyon, botoks, dolgu, PRP  cilt bakımı ve fibroblast kök hücre uygulamaları yapmaktadır.

Marmara Tıp Merkezi ile Sağlıklı Günlere

Denetleme Kan Basıncı
Poliklinikler

Dahiliye, G.Cerrahi, K.Doğum, KBB, Göz, Hast. , Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri, Diş, Enfeksiyon Hast, Cildiye, Akupunktur Diyetisyen, Psikolog, Dermokozmetik,  Laboratuvar, Ultrason, Doppler,Digital Röntgen

Zurich_edited.png
Dermokozmetik İşlemler

Lazer Epilasyon, Dolgu, Botoks, PRP, Mezoterapi, Lipoliz, Lenf Drenaj, Cilt Bakımı , Kök hücre uygulamaları uzman doktorlar tarafından kliniğimizde yapılmaktadır. İşlemler gereğinde diyetisyen ve psikolog terapileri ile desteklenmektedir. 

Sağlık Raporları Ehliyet, Soprcu Lisansı, Mama, Alt bezi, ilaç, Akıl Sağlığı, İşe Giriş Portör
Sağlık Raporları

Ehliyet muayeneleri 15 dakika içinde yapılmaktadır. Gerektiğinde branş hekimlerine yönlendirilmektedir. Ayrıca SGK ilaç, mama, alt bezi, "Akıl Sağlığı, Amatör Denizci, İşe Giriş, Portör ve Evlilik Öncesi tetkikler yapılarak  rapor düzenlenmektedir.

bottom of page